Valašské Meziříčí

Terénní pečovatelská služba z Valašského Meziříčí pomáhá rodinám a jednotlivcům v nepříznivých sociálních situacích. Ta může nastat například z důvodu stáří, změny zdravotního stavu či postižení. Služba cílí na osoby se sníženou soběstačností od šesti let věku. Péče o klienty je poskytovaná v domácím prostředí, na které jsou zvyklí a nechtějí ho opustit. Pečovatelská služba z Valašského Meziříčí má za cíl svým klientům zlepšovat kvalitu života ve všech jeho sférách. Může jít o zdraví, vztahy nebo zaměstnání. Dbáme na to, abychom minimálně zachovali dosavadní samostatnost klienta. Pokud to jde, snažíme se ji zlepšit, aby mohl ve svém přirozeném prostředí zůstat co nejdéle.

S čím osobní asistenti z Valašského Meziříčí pomohou? Jde například o pomoc se samoobsluhou, nákupy nebo přípravou či konzumací pokrmů. Dále asistenti pomáhají s osobní hygienou nebo kontaktem se sociálním prostředí. Vždy je kladen důraz na individuální potřeby každého jedince. Asistenti však vždy dokáží podat pomocnou ruku také ve všech oblastech týkajících se zaměstnání, s emocemi nebo s organizací času. Rádi pomohou také s fyzickou aktivitou klienta.

Co od osobních asistentů nelze očekávat?

  • Nejsme hodinoví manželé. Neprovádíme proto malířské práce, úklidy nebo stěhování.
  • Neposkytujeme zdravotnickou péči, od toho jsou specializované ošetřovatelské služby.

Jaké jsou cíle osobní asistence z Valašského Meziříčí?

  • Poskytovat vždy kvalitní, maximální péči každému klientovi.
  • Dát lidem možnost užívat si života plnohodnotně v pohodlí svého domova.

Pro koho je terénní služba vhodná?

Osobní asistence je vhodná pro osoby žijící ve městě a jeho blízkém okolí, které se o sebe sice již nedokáží stoprocentně postarat, ale chtějí zůstat ve svém přirozeném prostředí a žít plnohodnotný život. Služba je vhodná pro osoby, které potřebují pomoci se vstáváním, osobní hygienou, vařením nebo konzumací pokrmů. Dále pro ty, kteří potřebují společnost a pomocnou ruku na nákupech nebo procházkách. Chápeme, že příbuzní mohou být jakkoliv milující, ale nedokáží podat pomocnou ruku po celý den. A právě proto jsme tu my. Kromě Valašského Meziříčí působíme také v Ostravě, Novém Jičíně a Frýdku – Místku.

Zásady osobní asistence Valašské Meziříčí:

  • Podpora klientů ve všech oblastech života od zdraví po vztahy.
  • Profesionální a přesto přátelský přístup.
  • Respekt ke klientovi a k jeho vysloveným přáním.
  • Odbornost a pružnost.

Máte zájem o osobní asistenci?

Potřebujete osobního asistenta nebo ho chcete dopřát svým příbuzným, kteří se o sebe nedokáží plnohodnotně postarat? Ozvěte se nám. Rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy a samozřejmě vám podrobně představíme naše služby. To vše na nezávazné osobní schůzce.

© Copyright 2023 | starizivota.cz